tel. + 48 58 38 00 333

+ 48 606 455 353

poczta@adwokatnowakowska.pl

Sprawy rodzinne, Prawo rodzinne 

Wiele osób mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, choć warunkiem powodzenia jest znajdowanie się na skraju, by można swoją sylwetkę obciąć. Bardzo to pesymistyczne podejście, bo człowiek jest stworzony do życia w rodzinie, w związku, ale czasem bywa tak, że coś się psuje i trzeba to zdjęcie rodzinne pociąć na kawałki. O tym, jak to zrobić mówi prawo rodzinne.

Nie oszukujmy się, dla większości osób, wejście w orbitę przepisów, które określa Prawo rodzinne, budzi multum silnych emocji, które są przyczyną nerwów, smutku. W takiej sytuacji bardzo często ciężko o działanie zgodne ze zdrowym rozsądkiem. Bardzo często emocje biorą górę i na sali sądowej dochodzi do niepotrzebnych sporów. W tej sytuacji najlepszym okazuje się korzystanie z pomocy prawnika, który pozbawiony emocji może spokojnie reprezentować swojego klienta i uzyskać najkorzystniejsze rozwiązanie problemu.

Właśnie z myślą o takich osobach moja kancelaria udziela szeregu wszechstronnych porad prawnych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych, a w razie potrzeby zapewnia kompleksową pomocą prawną każdej osobie zainteresowanej wsparciem w sprawach takich, jak:

- rozwód lub separacja,

- ustalenie alimentów,

- zmiana wysokości alimentów

- ustalenie kontaktów z dzieckiem,

- ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa,

- pozbawienie władzy rodzicielskiej,

- podział majątku,

- małżeńskie umowy majątkowe.

Wiem, że każda sprawa jest inna, więc wymaga indywidualnego. Deklaruję swoim klientom indywidualne podejście  i empatię, a nie udzielanie suchych uniwersalnych porad prawnych.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane ze swoją sprawą rodzinną lub potrzebujesz już konkretnej pomocy, nie zwlekaj i skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.