tel. + 48 58 38 00 333

kom. +48 606 455 353

poczta@adwokatnowakowska.pl

Witam, czym mogę służyć?

Waleczność, bezkompromisowość w dążeniu do osiągnięcia założonego celu, zaangażowanie i dbałość o szczegóły, a także przekonanie, że w życiu nie należy stać w miejscu, że najważniejszy jest rozwój i poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań, to wszystko stawiam do dyspozycji osób, które zwracają się do mnie z prośbą o porady prawne. 

Wskaż mi swój problem, a pomogę. 

Namawiam do skorzystania z menu rozwijalnego, którego celem jest wsparcie w zakresie określenia problemu prawnego, z którym trafiasz do mojej kancelarii. Kidey zdefiniujesz problem napisz proszę do nas maila lub zadzwoń.

"Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać"

John Grisham

Kto pyta, nie błądzi.

Bardzo często jest tak, że ponosimy skutki swojej niewiedzy prawnej tylko dlatego, że nie skorzystaliśmy z pomocy prawnika. Przysłowiowa mądrość po szkodzie nic nie daje. Zadaj prawnikowi pytanie w sytuacji, w której popadłeś w tarapaty, masz podpisać umowę, sporządzić testament. 
Dla osoby zainteresowanej to najczęściej wielki stres. Dla prawnika to najczęściej kolejny przypadek, zwykły dzień w pracy. 
Konsultacja kosztuje mniej niż likwidacja skutków jej braku.

"Lojalność jest najpierwszym i najwazniejszym przykazaniem, jakie obowiązuje adwokata przed sądem"

Fernand Payen "O powołaniu adwokatury i sztuce obrończej"

BLOG

Tematy poruszane w moim blogu, w żaden sposób nie są prawniczą dyskusją, której nikt nie zrozumie. Zdecydowałam się na to, by blog popularyzował prawidłowe postawy prawne, zwiększał wiedzę o prawie.

Komunikaty

Praca adwokata wiąże się z wizytami w sądzie, prokuraturze lub urzędzie. W tym momencie nie możemy być w kancelarii, choć wielu myśli, że powinniśmy siedzieć od 8 do 16.  Sprawdź, czy w terminie, na który planujesz wizytę nie ma ograniczeń w funkcjonowaniu kancelarii.

„Celem, do którego adwokat dąży – jest przekonanie sędziów… Sędziów zaś może ująć tylko ten, kogo uważają za człowieka prawego… Pod żadnym więc pozorem nie powinien adwokat wystawiać na szwank zaufania, które wzbudza.”

Fernand Payen „O powołaniu adwokatury i sztuce obrończej”

Galeria

Choć działalność adwokata nie wiąże się z częstymi okazjami do robienia zdjęć, to w niniejszej galerii prezentuję zdjęcia, które kojarzą mi się z wykonywaniem mojego zawodu. 

„Lojalność jest najpierwszym i najważniejszym przykazaniem, jakie obowiązuje adwokata przed sądem”.

Fernand Payen „O powołaniu adwokatury i sztuce obrończej”